درباره آدنا سامان

آدنا سامان

شرکت فنی و مهندسی  آدِنا سامان در ابتدای سال ۱۳۹۱ به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .
این گروه با نگرش مشتری مداری بر فعالیتهای خود از همان ابتدای راه تلاش نموده تا سبب افزایش خوشنودی مشتریان ، بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای مشتریان محترم خود باشد، افزایش کارآیی در ارائه خدمات فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان، جزو مهم ترین اصول و ارزشهای فعالیتهای کارکنان این شرکت مییاشد .
از افتخارات این شرکت پرسنل تحصیل کرده، فنی و مجرب آن می باشد که همگی سوابق کافی و درخشان در سازمانهای دولتی و خصوصی را دارا بوده و همچنین از سوی شرکت های بین المللی بزرگ صاحب مدارک معتبر و بین المللی هستند و ودر حال حاضر نیز علاوه بر فعالیت های پروژه ای مشغول به تدریس در آموزشگاه ها و موسسات معتبر میباشند .
این شرکت در سال ۱۳۹۸ با ادغام در مجموعه معظم پرشیا سیستم به صورت واحدی مستقل در زمینه طراحی ، مشاوره و احداث مراکز داده و دیتا سنتر ، ارائه راه حلهای جامع ارتباطی ، بستر سازی شبکه های فیبر نوری و کابل مسی ، پروژه های FTTH  و بستر سازی برق و خدمات برق صنعتی و ارتینگ با سابقه اجرای ده ها پروژه دولتی و خصوصی موفق در کنار تامین مالی و حمایت شریک کاری خود پرشیا سیستم آماده ارائه خدمات به بخش بزرگتری از بازار IT در کشور میباشد . امید است با توکل و یاری خداوند متعال و تکیه بر کادر متخصص و مجرب خود بتوانیم نقش موثری در پیشبرد اهداف و نیازهای فنی و تخصصی کشور عزیزمان ایران، ایفا نمائیم .

ملاقات با تیم ما

آدنا سامان،ساماندهی،فناوری و پیشرفت
people
محسن ابراهیمی
رئیس هیئت مدیره

 

people
مسعود خسروی
مدیر عامل
people
مسعود بتوئی
مدیر پروژه
people
مهران تات
مدیر فروش

خدمات تیم آدنا سامان

lock
سیستم کنترل تردد
desktop_windows
سیستم کنترل محیطی
report_problem
سیستم اعلام اطفاء

مشتریان ما

فهرست
error: Content is protected !!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.